Ozdoby i dekoracje do ogrodu ręcznie robione

dodano: 2021.02.03 ważne do: 2022.01.29 wyświetleń: 78
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nie od dziś wiadomo, jak ważny wpływ na to, jak wygląda aranżacja pomieszczenia, ma dobór światła. W sklepie ArtSquad spotkać się można z różnorodnymi wariantami lamp podłogowych ręcznie robionych oraz innych stylowych dodatków do domu. W przeciwieństwie do rozwiązań z produkcji taśmowej, takie rozwiązania są całkowicie unikalne i jedyne w swoim rodzaju. Przeważnie po lampę sięgamy, gdy chcemy doświetlić pomieszczenie. Warto jednak pamiętać, że takie rozwiązania mogą również zdobić przestrzeń. Oferta sklepu internetowego została tak skonstruowana, że większość klientów znajdzie wśród dostępnych produktów lampę, zachwycającą i wyglądem, i funkcjonalnością. To jednak nie koniec oferty ArtSquad. W sklepie internetowym klienci kupią również ozdoby ogrodowe ręcznie robione, w tym figurki z metalu i z drewna do ogrodu, oraz różnorodne dekoracje do domu. W efekcie z pomocą jednej firmy klient może zadbać o aranżację przestrzeni mieszkalnej, jak i zadbać o to, jak prezentuje się teren zielony. Ekipie ArtSquad zależy na tym, żeby klienci doskonale wiedzieli, na jaki produkt się decydują. Z tego powodu na stronie internetowej zawarto najważniejsze informacje dotyczące poszczególnych modeli, takie jak:materiał, wysokość, wymiary oraz wiele szczegółowych fotografii. Zapraszamy do poznania niezwykłych produktów ArtSquad i do aranżowania swoich pomieszczeń z wyjątkowymi, ręcznie robionymi ozdobami.

Kontakt:
Ozdoby i dekoracje do ogrodu ręcznie robione
ArtSquad
Al. Niepodległości 112
43-100 Tychy
tel: +48 513 464 800
mail: sklep@art-squad.pl
url: https://sklep.art-squad.pl/ogrod-taras-c-25.html
Kontakt
ArtSquad
Tychy, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------