Fajna atrakcja na imprezę plenerową Warszawa CocktailBike

dodano: 2021.02.04 ważne do: 2022.01.30 wyświetleń: 130
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Imprezy plenerowe to wydarzenia, które tylko pozornie są proste w organizacji. W rzeczywistości, podobnie jak w przypadku wydarzeń innego typu, trzeba zadbać o atrakcje, które uprzyjemnią czas gościom spotkania. Jednym ze sposobów na sprawienie, żeby event pozytywnie zapisał się w pamięci wszystkich ludzi jest specjalny rower służący do robienia koktajli. Wystarczy kilka minut, żeby z wybranych wcześniej owoców, stworzyć unikalny owocowy drink. Eko atrakcja na imprezę plenerową Warszawa CocktailBike - taka rozrywka zaintryguje wszystkich i sprawi, że nikt nie pozostanie obojętny wobec tego jedynego w swoim rodzaju roweru. Jeśli poszukują Państwo prostego przepisu na stworzenie ciekawego klimatu na evencie koktailbike będzie idealnym wyborem.

kontakt:

Atrakcja na imprezę plenerową Warszawa CocktailBike
ul. Sternicza 64
01-350 Warszawa
info@cocktailbike.pl
665-522-446
https://cocktailbike.pl/atrakcja-na-impreze-plenerowa/
Kontakt
Cocktail Bike
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------