Styropian do elewacji - ocieplający i akustyczny

dodano: 2021.02.04 ważne do: 2022.01.30 wyświetleń: 85
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Styrnet to firma, która istnieje na rynku od 2009 roku i od tamtego czasu dostarcza swoim klientom wysoko jakościowych rozwiązań w atrakcyjnych cenach. Oferta obejmuje m.in. styropian pod wylewki, idealny pod ogrzewanie podłogowe i sprawdzający się świetnie nie tylko przy małych, ale też przy większych obciążeniach. Hurtownia styropianu dostarcza też nowoczesne warianty styropianu na elewację oraz styropianu akustycznego na strop.Hurtownia znacznie zróżnicowała swoją ofertę i nie zamyka się jedynie na wyroby tego typu. Za pośrednictwem strony internetowej wyposażymy się również w koperty bąbelkowe, folie stretch, taśmy klejące oraz inne opakowania. Dużą popularnością w firmie Styrnet cieszą się też materiały budowlane; wkręty, kołki, deski elewacyjne i wiele innych. Wszyscy klienci sklepu Styrnet mogą liczyć na wsparcie podczas zakupów. Bazowanie na profesjonalnej opinii jest w tym przypadku bardzo istotne, bo tylko wtedy możemy mieć pewność, że w optymalny sposób dobieramy izolację oraz inne istotne elementy, wpływające na stan konstrukcji budynku. Zachęcamy do odwiedzenia strony i sprawdzenia oferty.

Kontakt:

Styropian do elewacji - ocieplający i akustyczny
ul. Chmielna 100
00-801 Warszawa
tel: 533-704-702
email: biuro@styrnet.pl
url: https://styrnet.pl/jaki-wybrac-styropian-do-ocieplenia-elewacji
Kontakt
Styrnet
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------