Styropian pod wylewki najwyższej jakości

dodano: 2021.02.04 ważne do: 2022.01.30 wyświetleń: 73
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Styrnet to przedsiębiorstwo, które już od ponad dziesięciu lat oferuje swoim klientom profesjonalne materiały budowlane, takie jak nowoczesny styropian. Oferta obejmuje m.in. styropian pod wylewki, idealny pod ogrzewanie podłogowe i sprawdzający się świetnie nie tylko przy małych, ale też przy większych obciążeniach. Nie mogło zabraknąć tutaj również sprawdzonych, innowacyjnych wariantów styropian na elewację oraz produktów akustycznych, przeznaczonych na strop.Hurtownia znacznie zróżnicowała swoją ofertę i nie zamyka się jedynie na wyroby tego typu. Klienci kupią tu również odporne na uszkodzenia opakowania, takie jak kartony czy taśmy pakowe. W Styrnet często zakupy robią osoby indywidualne oraz firmy, potrzebujące sprawdzonych, solidnych materiałów budowlanych: ozdobnych desek dekoracyjnych, kołków szybkiego montaży, śrub, nakrętek, tarczy, wierteł i wielu innych. Każda osoba robiąca zakupy w sklepie ma możliwość skorzystania z profesjonalnego doradztwa. Taka pomoc daje pewność, że wybór padł na produkt optymalny, który zapewni budowli najlepszą izolację i pozytywnie wpłynie na funkcjonalność budynku. Zapraszamy do zapoznania się z poszczególnymi propozycjami.

Kontakt:

Styropian pod wylewki oraz na dach i podłogę
ul. Chmielna 100
00-801 Warszawa
tel: 533-704-702
email: biuro@styrnet.pl
url: https://styrnet.pl/styropian-termex-eps-100-038-dach-podloga-wylewki
Kontakt
Styrnet
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------