Budowanie wizerunku firmy - Ewa Bujak

dodano: 2021.02.17 ważne do: 2022.02.12 wyświetleń: 126
Szczegóły ogłoszenia:
Nazywam się Ewa Bujak i sprawię, że będziesz występować publicznie bez stresu, ale wzbudzając zainteresowanie odbiorców. Wyrzuć z pamięci nieciekawe, bezlitośnie przedłużające się szkolenia. Przekazuję użyteczną wiedzę zarówno dla małych, rodzinnych firm, jak i dla osób kierujących zespołem w dużej korporacji – dowiesz się, jak rozwijać kompetencje pracowników i zarządzać kryzysem. Podczas szkoleń pokazuję, jak dobrze przygotować się wystąpienia publicznego, zbudować markę osobistą i jak wybrnąć z kryzysu wizerunkowego lepiej niż konkurencja. Jestem certyfikowanym tutorem z doświadczeniem pracy jako rzecznik prasowy oraz dyrektor PR i marketingu – wiem, czego potrzebujesz.
Kontakt
Kreowanie i budowanie wizerunku firmy - Ewa Bujak
ul. Wichrowe Wzgórze 33/108, 61-699 Poznań, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------