Komputery stacjonarne sklep

dodano: 2021.02.19 ważne do: 2022.02.14 wyświetleń: 80
Szczegóły ogłoszenia:
Firma FoxKomputer z siedzibą w stolicy dysponuje wieloletnim doświadczeniem w sprzedaży komputerów stacjonarnych. Prowadzi zarówno sklep on-line, jak i stacjonarny. Wychodzi naprzeciw potrzebom klientów poszukujących wysokiej jakości urządzeń w atrakcyjnych cenach. Firma współpracuje z najlepszymi dostawcami, systematycznie rozszerza swój asortyment. Jako zespół pasjonatów przyszłościowych technologii FoxKomputer zapewnia indywidualne podejście oraz poradę w wyborze produktów. Proponuje komputery stacjonarne do biura oraz domu. Oferuje podzespoły komputerowe - karty sieciowe i graficzne, pamięć RAM i dużo innych. Na kontrahentów czekają akcesoria takie jak klawiatury i myszki. Uzupełnienie asortymentu stanowi oprogramowanie. Dostępne są programy biurowe a także gry. Uczestnicząc w akcjach promocyjnych, jakie organizują najogromniejsze na rynku informatycznym firmy, marka oferuje interesujące rabaty. Więcej szczegółów na foxkomputer.pl.
Kontakt
foxkomputer.pl
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------