Audyt bezpieczeństwa systemów IT - System-3

dodano: 2021.02.19 ważne do: 2022.06.05 wyświetleń: 235
Szczegóły ogłoszenia:
Zależy Ci na skutecznym zarządzaniu systemem IT w biznesie? Potrzebujesz dostawcy rozwiązań telekomunikacyjnych? Przedsiębiorstwo System-3 Sp. z o.o. dostarcza profesjonalne usługi IT, dzięki którym zarządzanie firmą jest dużo prostsze. Z powodzeniem pomożemy Twojej firmie, zajmując się naprawą infrastruktury IT, archiwizacją danych, audytami bezpieczeństwa oraz wdrożymy Comarch ERP Optima. W naszej firmie od ponad 17 lat świadczymy usługi z zakresu najnowszych technologii. .Nasi klienci mogą liczyć na pomoc w dbaniu o ich systemy informatyczne. Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę, to koniecznie skontaktuj się z naszym doradcą. W profesjonalny sposób doradzi Ci najlepsze rozwiązanie dla twojej firmy.
Kontakt
System-3
ul. Armii Krajowej 35/2, 59-300 Lubin, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------