Stopery na budowę Kraków KAMS

dodano: 2021.02.24 ważne do: 2022.02.19 wyświetleń: 60
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BHP KAMS to sklep z Krakowa, który zajmuje się sprzedażą wysokiej jakości rozwiązań z dziedziny odzieży roboczej, osłony wzroku, słuchu, głowy oraz szeregu innych artykułów BHP. Oferta skonstruowana została w taki sposób, żeby klienci mogli wybierać jedynie z wariantów pochodzących od sprawdzonych producentów. W przypadku wyposażenia pracowniczego taka podwyższona jakość jest niezwykle ważna, bo to m.in. od niej zależy bezpieczeństwo i komfort zatrudnionej osoby. Załoga BHP KAMS codziennie doradza klientom i klientkom, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem. W efekcie każda osoba odwiedzająca sklep z Krakowa może być pewna, że wybierze idealnie dopasowane rozwiązanie, niezależnie do tego, czy jest nim zimowa kurtka robocza, koguty, pasta bhp czy stopery chroniące przed hałasem. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia konkretnych propozycji. Na stronie znajdą Państwo wyczerpujące informacje, dotyczące m.in. funkcji, zastosowania, wykorzystanych materiał.


Kontakt:

Specjalistyczne stopery Kraków KAMS
https://www.bhp.kqs.pl/k43,ochrona-sluchu,3.html
Kontakt
BHP Kams
Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------