usługi pogrzebowe Jelenia Góra

dodano: 2021.03.01 ważne do: 2022.02.24 wyświetleń: 77
Szczegóły ogłoszenia:

Utrata bliskiej osoby to bardzo trudny czas, który wiąże się z wieloma nieprzyjemnościami. W tym czasie musimy również zadbać o zorganizowanie pogrzebu. Nie jest to prosta sprawa zwłaszcza, że konieczne jest jeszcze dopełnienie spraw urzędowych. Zdajemy sobie sprawę, że w takim momencie bardzo trudno jest myśleć na ten temat. Wyszliśmy zatem z inicjatywą uruchomienia infolini, która pozwala wesprzeć osoby po śmierci bliskich. Pomożemy Ci wybrać usługi pogrzebowe Jelenia Góra. Działamy też na terenie całęgo kraju. Zawsze możesz liczyć na nasze niezawodne wsparcie. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu!
 
Kontakt
Pogotowie Pogrzebowe
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------