Niezwykle bogata oferta produktowa firmy Contracor

dodano: 2021.03.02 ważne do: 2022.02.25 wyświetleń: 73
Szczegóły ogłoszenia:
Planujesz oczyścić daną powierzchnię za pośrednictwem materiału ściernego użytego pod ciśnieniem? Zainwestuj w najlepsze dostępne na rynku urządzenia spełniające ten cel, a wyprodukowane przez producenta z wieloletnim doświadczeniem działalności w branży – firmę Contracor. Na stronie internetowej contracor.com.pl odnajdziesz nie tylko szeroki wybór urządzeń do obróbki strumieniowo-ściernej wraz z ich dokładnym opisem technicznym, ale także zestawy wyposażenia bezpieczeństwa dla operatora oraz wiele przydatnych elementów takich jak między innymi dysze  i węże do czyszczenia strumieniowego, części oraz akcesoria do obróbki strumieniowo ściernej, narzędzia do czyszczenia wnętrz rur.
Kontakt
Contracor
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------