Garnki kamionkowe do kiszenia - Univers24

dodano: 2021.03.09 ważne do: 2022.03.04 wyświetleń: 104
Szczegóły ogłoszenia:
Univers24 to wielobranżowy sklep online, w którym można kupić garnki kamionkowe, inne produkty z kamionki oraz  najróżniejsze akcesoria do domu i ogrodu. Główną kategorią w naszym sklepie są garnki hermetyczne z kamionki, które powinny na stałe zagościć w każdej w każdej kuchni. Garnki kamionkowe idealnie przydają się do kiszenia ogórków i wielu innych warzyw. Poza tym w kamionkowych naczyniach można przyrządzić smalec, peklować mięsa oraz przechowywać zupy i produkty sypkie. Sklep Univers24 posiada bogaty wybór garnków z kamionki - sprzedajemy 5, 10, 15, 20, 50, a nawet 80-litrowe naczynia. W naszym sklepie internetowym można też kupić plastikowe beczki do trzymania kiszonek, produktów sypkich, a nawet karmy dla psa. Poza tym sklep Univers24 sprzedaje:
  • meble ogrodowe,
  • doniczki,
  • akcesoria do grilla,
  • narzędzia ogrodnicze,
  • kompostowniki.
Ostatnia kategoria produktowa obejmuje baseny i różnorodne akcesoria basenowe. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Univers24
ul. Kard. Karola Wojtyły 23a, 43‐354 Czaniec, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------