Konsultacje badań online

dodano: 2021.03.10 ważne do: 2022.03.05 wyświetleń: 57
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma uPacjenta daje możliwość sprawdzenia online wyników badań i omówienia ich telefonicznie ze specjalistą. Domowe pobranie uPacjenta zamówić można w jednym z 20 miast w całej Polsce. Na stronie internetowej uPacjenta zamówić można pojedyncze badania lub pakiety, w pakietach badania są tańsze. W wyborze badań w domu pacjenta uPacjenta pomagają opisy, które można swobodnie czytać podczas przeglądania listy. W ramach usług firmy uPacjenta dostępne są konsultacje online z lekarzem lub diagnostą. Firma uPacjenta oferuje pobranie krwi w domowych warunkach, gwarantując oszczędność czasu, mniej stresu przy badaniu, a także wszystkie badania dostępne bez skierowania oraz możliwość konsultacji online z zespołem lekarsko-diagnostycznym. Dzięki korzystaniu z usług firmy uPacjenta możliwy jest brak ekspozycji na zarazki w przychodniach lub punktach pobrań, a także sterylne narzędzia jednorazowego użytku, środki bezpieczeństwa zachowywane przez specjalistę takie jak dezynfekcja dłoni i skóry, specjalna mata oraz transport krwi do laboratorium z zachowaniem najwyższych standardów. 
Kontakt
upacjenta
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------