EWIDENCJA ODPADÓW SPRAWOZDANIA ODPADOWE POZWOLENIA OPŁATY EKOEXPERT

dodano: 2021.03.11 ważne do: 2024.09.20 wyświetleń: 6
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. opracowuje wszelkie dokumenty środowiskowe firm związane z prowadzoną działalnością, realizowanymi projektami , inwestycjami. Firma EkoExpert od wielu lat podejmuje się współpracy z firmami i instytucjami , którym zapewnia profesjonalne doradztwo ekologiczne, doradztwo biznesowe, kompleksową obsługę ekologiczną oraz wsparcie doświadczonych doradców środowiskowych w trakcie przygotowań do planowanej kontroli środowiskowej, wdrażania zaleceń po kontroli środowiskowej, uzupełniania dokumentacji, rozliczania prowadzonej działalności oraz wnoszenia opłat środowiskowych. Działalność firmy EkoExpert obejmuje wszelkie kluczowe zagadnienia dotyczące ochrony środowiska w firmie: zarządzanie ochroną środowiska w firmie, zarządzanie dokumentacją środowiskową, rozliczenia z tytułu korzystania ze środowiska, szkolenia środowiskowe. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert opracowują na zlecenie wszelkie wymagane przepisami dokumenty środowiskowe: raporty środowiskowe, sprawozdania środowiskowe, wnioski o pozwolenia zintegrowane, wnioski o wydanie pozwoleń środowiskowych tj. uruchomienie składowiska odpadów, transport odpadów, unieszkodliwianie odpadów, zgłoszenia, wpisy do BDO, karty odbiorców odpadów.
Firma EkoExpert świadczy kompleksowe usługi środowiskowe realizowane w formie stałej, miesięcznej obsługi ekologicznej lub zadaniowo jedynie w zleconym zakresie. Doradcy środowiskowi z firmy EkoExpert wypełniają wszelkie obowiązki środowiskowe nakładane na firmę w związku z prowadzoną działalnością oraz realizowanymi zadaniami. Firma EkoExpert podejmuje się realizacji zadań związanych z jednym z najtrudniejszych i najbardziej wymagających obszarów funkcjonowania firmy jakim jest zarządzanie odpadami. Zarządzanie odpadami w firmie z uwagi na znaczny stopień oddziaływania na środowisko wymaga dopełnienia szeregu obowiązków ewidencyjnych, sprawozdawczych i rozliczeniowych. Firma EkoExpert przygotowała ofertę obsługi ekologicznej obejmującą wszelkie zagadnienia związane z gospodarowaniem odpadami: wprowadzaniem produktów, opakowań do obrotu, ewidencją wytwarzanych odpadów, aktywnym poszukiwaniem odbiorców odpadów, sporządzaniem i składaniem sprawozdań odpadowych. Eksperci środowiskowi z firmy EkoExpert zajmują się prowadzeniem ewidencji wytwarzanych odpadów, obsługą Bazy Danych Odpadowych BDO, sporządzaniem sprawozdań w BDO, sprawozdań za wprowadzanie opakowań, reklamówek itp. do obrotu, wystawianiem kart odbiorców odpadów, wyliczaniem opłat produktowych oraz przygotowywaniem wniosków dotyczących wydania pozwoleń na wytwarzanie odpadów, zezwolenia na zbieranie odpadów,  zezwolenia na przetwarzanie, odzysk i unieszkodliwianie odpadów, pozwolenia na transport odpadów, decyzji o prowadzeniu, użytkowaniu i zamknięciu składowiska odpadów. Oferta firmy EkoExpert w zakresie gospodarowania odpadami, obsługi ekologicznej, współpracy ekologicznej oraz aktualne informacje dotyczące terminów składania sprawozdań środowiskowych dostępne są na stronie http://www.ekoexpert.com.pl lub u doradców pod numerem 85 744 44 60.
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------