Scrum master, kurs

dodano: 2021.03.15 ważne do: 2022.03.10 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
W HTML znaczniki w sieci WWW odgrywają kluczową rolę. Pierwotnie HTML był przede wszystkim zaprojektowany jako język do semantycznego opisu dokumentów naukowych. Jednak jego ogólny projekt pozwolił na dostosowanie go w kolejnych latach do opisu wielu innych typów dokumentów, a nawet aplikacji. Tak więc bardzo szybko zaczęto go używać do tworzenia stron WWW i znalazł miejsce w informatyce. Programista to bardzo atrakcyjny zawód, coraz więcej ludzi decyduje się na pracę w sieci, dlatego, aby przybliżyć podstawy HTML w Future Collars stworzony został HTML kurs online. Nauczysz się, jak zapewnić języki znaczników na poziomie semantycznym i powiązanych interfejsów API skryptów na poziomie semantycznym do tworzenia dostępnych stron w sieci WWW, od dokumentów statycznych po aplikacje dynamiczne. Przykłady takich aplikacji obejmują systemy zakupów online, systemy wyszukiwania, gry (zwłaszcza gry online dla wielu graczy), publiczne książki telefoniczne lub książki adresowe, oprogramowanie komunikacyjne (klienci poczty e-mail, komunikatory, oprogramowanie do dyskusji), oprogramowanie do edycji dokumentów itp. 
Kontakt
futurecollars
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------