Karta sportowa - Medicover Sport

dodano: 2021.03.17 ważne do: 2022.03.12 wyświetleń: 183
Szczegóły ogłoszenia:
Medicover Sport potwierdza, że pakiety sportowe to dobry benefit dla pracowników – zapewniamy imponującą bazę obiektów sportowych na terenie całej Polski, także w małych miejscowościach. Nie korzystamy z plastikowych kart, tylko z aplikacji mobilnej, dzięki której aktywacja pakietów odbywa się sprawnie. Wszystkie prace związane z obsługą pakietów realizujemy online, większość zadań biorąc na siebie, dzięki czemu klienci biznesowi nie tracą czasu. Towarzyszymy naszym klientom na każdym etapie współpracy, a za całość odpowiada dedykowany opiekun. Propozycja Medicover Sport to coś więcej niż swobodny wstęp do obiektów sportowo-rekreacyjnych, dlatego stale się rozwijamy.
Kontakt
Medicover Sport
ul. Al. Jerozolimskie 96, 00-807 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------