Vasco Images Fotografia Ślubna

dodano: 2021.03.17 ważne do: 2022.03.12 wyświetleń: 94
4 200 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Vasco Images wykonuje coraz popularniejsze w Polsce sesje narzeczeńskie, plenerowe sesje ślubne oraz całodniowe reportażu ślubne. Wiemy jak ważny jest dzień Waszego ślubu, dlatego dbamy o sympatyczną atmosferę i o wysoką kulturę pracy. Działamy dyskretnie i zamiast ingerować w zdarzenia, wolimy być obserwatorami, którzy rejestrują dla Was najważniejsze chwile uroczystości. z jakim napięciem się wiąże, dlatego działy dyskretnie, nie ingerujemy w to co się, dzieje. Mamy fioła na punkcie najwyższej jakości. Pragniemy tworzyć zdjęcia przewyższające Wasze oczekiwania. Interesują nas tylko doskonałe kadry. Zobaczcie sami, jak nam to wychodzi, obejrzyjcie portfolio. Reportaże realizujemy nie tylko w Warszawie, ale i całej Polsce.
 
Wideo
Kontakt
Vasco Images Michał Najberg
ul. Króżańska 4/4, 02-578 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------