Linie do rozlewania

dodano: 2021.03.19 ważne do: 2022.03.14 wyświetleń: 91
Szczegóły ogłoszenia:
Pryncypialnym dystryktem naszej aktywności jest produkcja rozdmuchiwarek do butli PET, przenośników, stawiaczy do butelek oraz dostawa oraz projektowanie linii rozlewniczych. Jesteśmy otwarci na wyzwania i gotowi wdrażać nowe rozwiązania. Chcemy konstruować spoistą i skuteczną relację „akcja-reakcja” między nami oraz naszymi Klientami. Firma SMF to dostawca, który rozumie Twoją firmę. Nasz biznes powstał niejako 30 lat temu jako mała firma rodzinna. Obecnie zatrudniamy ponad 200 pracowników, a naszej firmy maszyny wydmuchowe działają w ponad 80 krajach na całym świecie. Naszą mocą napędową jest lokalny zespół i postępowanie ukierunkowana na potrzeby rynku zbytu.
Kontakt
Ana Gumna
woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------