Wypożyczalia sprzętu narciarskiego

dodano: 2021.03.23 ważne do: 2022.03.18 wyświetleń: 58
Szczegóły ogłoszenia:
Jeśli jesteś miłośnikiem zajęć na świeżym powietrzu, zapraszamy do nas! Wypożyczenie to rozsądna alternatywa dla zakupu nowego sprzętu, ponieważ przez cały rok nie potrzebujesz nart ani snowboardów. Jazda na nartach i snowboardzie to jedne z najlepszych rzeczy, jakie można robić zimą. Jesteśmy liderem, jeśli chodzi o najbardziej odpowiedni, nowy i zadbany sprzęt. Nasza firma to wypożyczalnia szklarska poręba, w której wszystko sprowadza się do jednego: bezstresowej jazdy na nartach w każdym znaczeniu tego słowa. W naszej wypożyczalni najwyższy poziom usług jest naszym priorytetem. Woskowanie nart, ostrzenie krawędzi, regulacja wiązań, to wszystko zrobimy dla ciebie. Oferujemy osobistą pomoc i bezkompromisową dbałość o jakość. Możesz przywieźć własne narty lub wybrać jeden z najnowszych modeli z naszej oferty wypożyczalni. I nie tylko - od wygodnych i higienicznych butów narciarskich po kaski - możesz wypożyczyć stylowy sprzęt narciarski. Zapraszamy do skorzystania z naszych wysokiej jakości usług.
Kontakt
kopalniasprzetu
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------