Rozwiązania IT dla firm - DSS

dodano: 2021.03.23 ważne do: 2022.03.18 wyświetleń: 129
Szczegóły ogłoszenia:
DSS - Dynamic Software Solutions to firma oferująca zaawansowane rozwiązania IT dla firm z wielu branż. Specjalizujemy się w kreowaniu dedykowanego oprogramowania na zamówienie, budowaniu i zarządzaniu sieciami informatycznymi w firmach oraz w generalnym wsparciu informatycznym. Wspieramy usprawniać procesy biznesowe oraz zorganizować bezpieczną i skuteczną pracę zdalną w organizacjach, dopasowując najlepsze narzędzia oraz procedury. Zapewniamy innowacyjne usługi związane z Bezzałogowymi Statkami Powietrznymi (BSP), dostosowanymi do specyfiki danej firmy. Nasze rozwiązania unowocześniają wiele procesów w organizacjach oraz zwiększają szanse na osiągnięcie sukcesu w działalności.
Kontakt
Dynamic Software Solutions
ul. Wysoka 13/4, 87-100 Toruń, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------