Psycholog seksuolog - z ludźmi, dla ludzi

dodano: 2021.03.31 ważne do: 2022.03.26 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Borykasz się z problemami, które wymagają konsultacji z psychologiem – seksuologiem? Martwisz się, że przez pandemię nie będziesz mógł skontaktować się z żadnym polskim seksuologiem w UK? Brakuje ci polskich psychologów w UK? Od dziś to nie problem. Jako seksuolog i psycholog na skype z przyjemnością pomogę ci uporać się z każdym problemem. Na własnej skórze przekonałam się, jak trudno znaleźć dobrego psychologa w UK. Nie wspomnę nawet o usługach seksuologach w UK dla osób, które nie posługują się angielskim płynnie. Wychodząc naprzeciw potrzebom, świadczę usługi seksuologa online, żadnym problemem jest również wizyta u psychologa online. Elastycznie dopasuję się do indywidualnych potrzeb klientów.
Kontakt
seksuolog-psycholog
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------