Kuchnie na Wymiar w Gdańsku

dodano: 2021.03.31 ważne do: 2022.03.26 wyświetleń: 78
Szczegóły ogłoszenia:
P3 Studio to zapewniający najwyższe standardy przedstawiciel niemieckiej firmy HACKER. W sprzedaży posiadamy bardzo ciekawy wybór mebli kuchennych, zabudów, mebli łazienkowych oraz wielu innego rodzaju elementów niezbędnych do cieszenia się bardzo ciekawą kuchnią oraz łazienką. Gwarantujemy kuchnie na wymiar Gdańsk, Gdynia, Sopot na bardzo wysokim poziomie. Poza meblami do kuchni oraz łazienek zapewniamy także tynki do dekoracji, zabudowy szaf oraz sprawdzonej jakości meble do wnętrz. Zapewniamy spory wybór promocji, które pozwolą zdecydować się na nasze usługi w jeszcze lepszych cenach. Podczas realizacji usług stosujemy jedynie bardzo dobre materiały dzięki czemu wszelkie meble i projekty wykonane i dostarczone przez prowadzoną przez nas firmę spełniają odpowiednie standardy. Bardzo serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.
Kontakt
P3 Studio
ul. Grunwaldzka 211 / 0.16, 80-266 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------