Upadłość konsumencka

dodano: 2021.04.02 ważne do: 2022.03.28 wyświetleń: 63
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Ogłoszenie o upadłości konsumenckiej może złożyć każda osoba fizyczna, która stała się niewypłacalna wskutek wyjątkowych, niezależnych od niego okoliczności np. choroba, wypadek, zwolnienie z pracy, ale nie ze swojej winy. Wtedy cały majątek dłużnika podlega egzekucji. Do masy upadłości wchodzi także majątek wspólny małżonków. Z chwilą ogłoszenia upadłości jednego z małżonków, wspólność ustawowa pomiędzy małżonkami ustaje z mocy prawa. Osoba wnioskująca o upadłość powinna przygotować listę wierzycieli, wykaz tytułów egzekucyjnych, oświadczenie o wysokości i datach regulowania wierzytelności, wykaz posiadanego majątku.
Procedura jest skomplikowana i długotrwała, ale pracownicy kancelarii i prawnicy są w pełni determinacji i cierpliwości.
Chcesz rozpocząć nowe życie bez długów?
Zadzwoń na numer tel.: 667 613 913.
Porozmawiamy i znajdziemy rozwiązanie.
Kontakt
Małgorzata Główka
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------