Ortopeda we Wrocławiu

dodano: 2021.05.25 ważne do: 2022.05.20 wyświetleń: 77
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Gabinet ortopedyczny, prowadzony przez dr Mariusza Pytlasińskiego to miejsce, w którym pacjenci i pacjentki mogą otrzymać kompleksową pomoc. Oferta obejmuje specjalistyczne konsultacje ortopedyczne, badania diagnostyczne, takie jak USG; specjalista z powodzeniem przeprowadza również zabiegi operacyjne. Gabinet odwiedzają osoby, zmagające się z przypadłościami, wymagającymi działań w zakresie operacyjnego leczenia zmian zwyrodnieniowych, rekonstrukcji nerwów obwodowych, leczenia wad kończyn, operacyjnego leczenia torbieli, zespołu kanału stepu oraz różnorodnych urazów. W każdym rodzaju leczenia liczy się dokładność oraz zaangażowanie lekarza. Pacjenci decydujący się na wizytę w gabinecie ortopedycznym z Wrocławia mogą mieć pewność, że ich problemem zajmie się ekspert, który na swoim koncie ma wiele podobnych zabiegów i operacji. Zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej specjalisty ortopedii z Wrocławia.

kontakt:

Najlepszy ortopeda Wrocław
http://ortopeda-chirurg.pl/
Kontakt
Gabinet Ortopedyczny Mariusz Pytlasiński
Wrocław, woj. dolnośląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------