Dobre sushi Toruń

dodano: 2021.05.25 ważne do: 2022.05.20 wyświetleń: 84
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nowoczesne, pyszne i zdrowe jedzenie - Vege Sushi, Sushi Street i Sushi Restaurant to świetne rozwiązanie dla ludzi, poszukujących takiego połączenia. Różnorodna oferta to gwarancja satysfakcji i zadowolenia każdego łasucha. Wśród propozycji znaleźć można sushi california, uramaki, hosomaki, nigiri, paradise i wiele innych. Odwiedziny w lokalach to swoista kulinarna przygoda i możliwość podróży do odległych zakamarków globu, bez ruszania się z własnej miejscowości. W Sushi Street pracują osoby, dla których smaki Wschodu są pasją; takie podejście sprawia, że są w stanie wykreować przepyszne dania, zachwycające nawet najbardziej wymagających smakoszy. Oprócz tego na smak jedzenia wpływają świeże składniki, wysokiej jakości. Zdrowe odżywianie jest coraz modniejsze, podobnie kuchnia roślinna. Zachęcamy do odwiedzenia strony wszystkie osoby, poszukujące vege sushi w Toruniu. Na bogate doświadczenia smakowe mogą liczyć również klienci i klientki, preferujący krewetki w tempurze, japońskie danie z kurczakiem lub japońskie danie z tofu. To, co wyróżnia to miejsce, to fakt, że zespół stawia na kontakt z klientami, otwarty dialog i chętnie wysłuchuje opinii, dopasowując swoją ofertę do oczekiwań odbiorców.

kontakt:

Tanie sushi Toruń
http://sushistreet.pl/
Kontakt
Sushi Street
Toruń, woj. kujawsko-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------