PolishChess

dodano: 2021.05.27 ważne do: 2022.05.22 wyświetleń: 82
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Moim konikiem stała się gra w szachy. Już od dziecka tata pokazywał mi, w jaki sposób ruszać się poszczególnymi pionkami i wpajał mi reguły gry. Z czasem byłem coraz lepszy, aż w końcu uczeń rozgromił nauczyciela. Jeśli i Ty uwielbiasz tę grę, dam Ci wskazówki, jak wyszukać dobry sklep z szachami.
Najlepiej jest samodzielnie zajrzeć do sklepu i przypatrzeć się konkretnym zestawom. Znakomicie jest, gdy figury znajdują się w pudełku, nie w worku foliowym. Może to mieć wpływ na ich wygląd, szczególnie, jeśli nie są wyprodukowane z dobrej jakości materiału. Chociaż są osoby preferujące w torebkach materiałowych, które można wziąć ze sobą na tak naprawdę każdy wyjazd. Kasetony bywają ciężkie. Jeżeli chodzi o samą szachownicę, uważam, że drewniana to najstosowniejszy wybór. Robi wrażenie i jest niezwykle estetyczna. Z kolei figury powinny mieć pod spodem materiał, który zapobiega zarysowaniom na szachownicy. Jeśli nie mamy nieopodal sklepu, który ma w sprzedaży szachy, warto jest zdecydować się na internetowy sklep z szachami.
Kontakt
PolishChess
Lublin, woj. lubelskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------