Wywóz gabarytów i starych mebli

dodano: 2021.05.27 ważne do: 2022.05.22 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Czy twój lokal mieszkalny posiada w sobie mnóstwo rupieci oraz nieużywanych mebli oraz sprzętów? A może jesteś po remoncie oraz nie wiesz co zrobić ze starymi rzeczami? Przychodzimy Ci z pomocą! Proponujemy wywóz gabarytów oraz mebli na terenie Warszawy. Gwarantujemy, że nasza usługa będzie przebiegać ekspresowo oraz sprawnie, a Ty pozbędziesz się niepomocnych gratów. W swoich usługach mamy także utylizację wywiezionych produktów, skutkiem tego nie musisz troskać się, iż nasze działania zatrują bądź zaśmiecą środowisko. Gorąco zapraszamy na opisującą nas stronę, aby dowiedzieć się znacznie więcej. Z nami zdobędziesz nowiutką, większą przestrzeń!
Kontakt
ANMAR Andrzej Markowski
ul. Staniewicka 1A, 03-310 Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------