Meble kuchenne na wymiar - Gdańsk, Gdynia, Sopot

dodano: 2021.05.30 ważne do: 2022.05.25 wyświetleń: 63
Szczegóły ogłoszenia:
P3 Studio to doświadczony przedstawiciel niemieckiej firmy HACKER. W sprzedaży mamy naprawdę spory wybór mebli do kuchni, zabudów, mebli do łazienki jak również wielu innego rodzaju towarów wymaganych do cieszenia się bardzo ciekawą kuchnią oraz łazienką. Zapewniamy kuchnie na wymiar Gdańsk, Gdynia, Sopot na najwyższym poziomie. Poza kuchniami i łazienkami zapewniamy również tynki dekoracyjne, zabudowy szaf oraz wysokiej jakości meble do wnętrz. Zapewniamy szereg promocji, które dadzą możliwość zdecydować się na nasze usługi w jeszcze bardziej atrakcyjnych cenach. W trakcie realizowania usług używamy jedynie bardzo dobre materiały dlatego też wszelkie meble i projekty stworzone i dostarczone przez naszą firmę spełniają najwyższe standardy. Bardzo mocno zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą prowadzonej przez nas firmy.
Kontakt
P3 Studio
ul. Grunwaldzka 211 / 0.16, 80-266 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------