Szkolenia BHP Online

dodano: 2021.06.01 ważne do: 2022.05.27 wyświetleń: 61
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
TAM jest przedsiębiorstwem, w którym klienci znajdą pomoc z zakresu wsparcia BHP - specjaliści zajmują się prowadzeniem konsultacji, warsztatów i analiz, wspierających wdrażanie i realizację programów bezpieczeństwa. Wieloletnie doświadczenie i kompleksowa wiedza na temat kreowania wysokiej kultury bezpieczeństwa w zakładzie pracy sprawia, że eksperci z powodzeniem motywują swoich klientów - zarówno pracowników zakładu, jak też i kadrę kierowniczą. W ofercie znaleźć można kursy BHP online, szkolenia BHP; oprócz tego TAM proponuje m.in. przeprowadzenie profesjonalnych audytów BBS i audytów zachowań. Wśród dostępnych opcji nie mogło zabraknąć także analiz stanowisk pracy, szkoleń z zakresu pierwszej pomocy oraz innego rodzaju obsługi firm pod kątem BHP. Ze szkoleń BHP od TAM korzystają firmy działające w Oświęcimiu oraz w innych miejscowościach województwa małopolskiego; na takie profesjonalne wsparcie decydują się też podmioty z województwa śląskiego. TAM działa również poza granicami naszego kraju - od dekady zajmuje się organizacją Dni BHP oraz Dni Zdrowia nie tylko w Polsce, ale też w państwach niemieckojęzycznych. Do odwiedzenia strony internetowej zapraszamy wszystkie podmioty, zainteresowane identyfikacją obszarów do doskonalenia i wyrażające chęć polepszeniem swojego poziomu kultury bezpieczeństwa. Eksperci proponują profesjonalne doradztwo oraz nowoczesne metody, narzędzia i programy, wspierające ich codzienną pracę.

kontakt:

Audyty zachowań w firmie
https://tam.com.pl/
Kontakt
TamGram
Chełmek, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------