Auto złom Kraków

dodano: 2021.06.10 ważne do: 2022.06.05 wyświetleń: 18
Szczegóły ogłoszenia:
Chcesz oddać swój stary samochód do kasacji? Najlepszym rozwiązaniem będzie skorzystanie z usług oferowanych przez auto złom Kraków. Dzięki zdobywanemu przez lata doświadczeniu, pracownicy doskonale wiedzą jak wycenić używane samochody oraz dopilnować wszystkich formalności związanych z tą usługą. Profesjonalne podejście do klienta pozwala szybko i wygodnie pozbyć się zniszczonego pojazdu mechanicznego. Niezależnie od tego, czy posiadasz na zbyciu samochód czy motocykl możesz być pewien, że fachowcy podejdą do Twojego zlecenia profesjonalnie i rzetelnie. Dużą zaletą auto złom Kraków są także atrakcyjne ceny i możliwość ich negocjacji, a płatność za kasowany pojazd odbywa się gotówkowo. Szybkie i bezproblemowe pozbycie się auta, to duża wygoda, dzięki której można mieć pewność, że samochód został odpowiednio zdemontowany, a wszystko odbywa się zgodnie z zasadami dotyczącymi recyklingu pojazdów. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej auto złom Kraków i skorzystania z usług profesjonalistów!
Kontakt
lomzik
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ NSZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------