Szkolenie z perswazji

dodano: 2021.06.15 ważne do: 2022.06.10 wyświetleń: 62
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Z MentalSpecialForces klienci i klientki mają szansę zdobyć kompetencje z dziedziny psychologii rozwoju osobistego, które ułatwią im funkcjonowanie w zróżnicowanym, zniuansowanym współczesnym świecie. Do najważniejszych obszarów działań przedsiębiorstwa można zaliczyć szkolenia otwarte, szkolenia zamknięte oraz trening mentalny. Szczególnie zachęcamy do sprawdzenia oferty te osoby, które zainteresowane są doradztwem strategicznym, negocjacjami w biznesie, szkoleniami z negocjacji, z perswazji, z procesów komunikacyjnych oraz z zarządzania zespołem. Za przekazywanie wiedzy i praktycznych wskazówek w MentalSpecialForces odpowiadają eksperci - specjaliści poszczególnych dziedzin, przez lata budujący swój warsztat i pracujący nad własnymi kompetencjami. Zapraszamy do bliższego poznania tego, co proponuje MentalSpecialForces na polu różnorodnych wariantów szkolenia z procesów komunikacyjnych i szkoleń z zarządzania zespołem w Warszawie. Do interesujących elementów oferty w Warszawie można zaliczyć też szkolenie z negocjacji w biznesie, szkolenia z rozwoju osobistego i komunikacji wewnętrznej. W programie nie zabrakło wariantów innych szkoleń dla kierowników, menadżerów i przełożonych.

kontakt:

Szkolenie z perswazji
https://tam.com.pl/
Kontakt
Mental Special Forces
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------