utylizacja odpadów medycznych

dodano: 2021.06.23 ważne do: 2022.06.18 wyświetleń: 62
Szczegóły ogłoszenia:
Jeżeli szukasz przedsiębiorstwa, które zajmuje się odbiorem oraz utylizacją różnego rodzaju odpadów, takich jak np. odpady medyczne, w takim razie powinna Cię zainteresować oferta przygotowana przez przedsiębiorstwo Ekomed. Jest to firma, która od samego początku swojej działalności poszerzała ofertę usług oraz doskonaliła ich jakość, dzięki czemu mogą spełnić oczekiwania każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta. Zapewniają również wszystkie niezbędne pojemniki na odpady. Bogata oferta usług, profesjonalna obsługa klienta to tylko jedne z wielu zalet przedsiębiorstwa Ekomed. Nie czekaj i sprawdź je wszystkie jeszcze dziś. Więcej przydatnych informacji o wszystkich dostępnych usługach, a także ich pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej firmy Ekomed.
Kontakt
Ekomed Anetta Jędryczka
ul. Przedziałowa, 42-523 Dąbrowa Górnicza, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------