Karta informacyjna z leczenia szpitalnego - Blog o prawach pacjenta

dodano: 2021.06.24 ważne do: 2022.06.19 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Jestem radcą prawnym specjalizującym się w prawie medycznym, a zwłaszcza w zakresie praw pacjenta. Tworzę blog o prawie medycznym, w którym czytelnym językiem wyjaśniam zawiłości prawne. Jestem partnerem w kancelarii GW LEGAL Grabiec & Wójcik Spółka partnerska radców prawnych. Kancelaria służy pomocą w prowadzeniu procesów sądowych i w doradztwie prawnym. Zajmujemy się przede wszystkim prawem medycznym, jednak wykonujemy usługi również w innych obszarach prawa. Podczas mojej kariery prawniczej przeprowadziłem wiele spraw zakończonych sukcesem. Mój blog o prawach pacjenta przekazuje zainteresowanym rzetelne informacje w obszarze prawa medycznego.
Kontakt
GW LEGAL GRABIEC & WÓJCIK Spółka partnerska radców prawnych
ul. Henryka Sienkiewicza 35/2, 40-031 Katowice, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------