Meble przedszkolne

dodano: 2021.06.28 ważne do: 2022.06.23 wyświetleń: 68
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
MiniForm to marka, która należy do firmy Meblotel. Proponuje klientom i klientkom szeroki wybór mebli do szkół, przedszkoli oraz do żłobków. Wszystkie rozwiązania stosowane w takich miejscach powinny być przygotowane do intensywnej eksploatacji. Opcje marki MiniForm przedstawiają wysoką jakość i precyzyjne wykonanie, dzięki czemu meble przedszkolne i meble do żłobka pozostaną funkcjonalne przez wiele lat. Osoby wybierające współpracę z firmą Meblotel mogą liczyć na elastyczne podejście oraz gotowość do dopasowania się do indywidualnych potrzeb odbiorcy. Efektem takiego podejścia jest produkcja mebli niepowtarzalnych, unikatowych i w stu procentach spełniających oczekiwania zleceniodawcy. Kolekcje mebli przedszkolnych, wyposażenie dla przedszkoli i żłobków, siedziska do szatni. biurka, krzesła oraz inne przykłady mebli przedszkolnych i żłobkowych - na to wszystko mogą Państwo liczyć, wybierając producenta mebli Meblotel.

kontakt:

Szatnie przedszkolne
https://miniform.pl/pl/
Kontakt
Miniform
Panki, woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------