Katowice - portal news-lifestyle

dodano: 2021.06.29 ważne do: 2022.06.24 wyświetleń: 68
Szczegóły ogłoszenia:
Ludność Katowic - wypróbuj zajmujące informacje. W dowolnym mieście są obywatele. Część populacji zamieszkującej Katowice to ludzie, jacy od urodzenia są właśnie w tym mieście. To osoby, które od dziada lub pradziada w Katowicach są, przebywają, funkcjonują. Jednakże są również oraz ludzie, jacy w mieście tym zamieszkują od pewnego czasu. Przyprowadzili się tutaj z rozmaitych powodów - na przykład odnaleźli pracę, ożenili się czy wyszły za maż i wprowadzili się do współmałżonka. Mieszkamy w wolnym kraju oraz możemy mieszkać, gdzie tylko będziemy chcieć. Katowice zasiedlane są przez ponad trzysta tysięcy osób.

Jest więc to miasto dość znaczące, co potwierdza portal 24kato.pl. W Katowicach jest dużo uczelni wyższych, właśnie dlatego również część ludności to studenci, to osoby kształcące się na Śląsku. Część z nich po ukończeniu studiów wraca do własnych domów, część pozostaje, zaczyna pracę. Rodowitych Ślązaków można rozpoznać od pierwszej chwili. Są to ludzie o charakterystycznym charakterze a w głównej mierze specyficznej mowie. Ślązacy mają swój akcent. Nieraz trudno zrozumieć, co powiadają. Jest to jednakże tradycja. Osoby, które pragną zamieszkać na Śląsku muszą nauczyć się rozumieć taką śląską mowę.


 
Kontakt
Kato24
woj. śląskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------