Szkoła językowa w Opolu - Sprawdź ofertę

dodano: 2021.06.30 ważne do: 2022.06.25 wyświetleń: 85
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza szkoła językowa została utworzona ponad 10 lat temu przez mających bardzo duże doświadczenie fachowców. Obecnie oferta naszej firmy obejmuje kursy językowe angielskiego, francuskiego, hiszpańskiego a także włoskiego. Poza tym poza kursami językowymi zapewniamy także usługi z zakresu korepetycji i tłumaczeń językowych. Dzięki posiadaniu doświadczenia przez zatrudnianych u nas specjalistów możemy zagwarantować bardzo wysokie standardy usług. Tym, co charakteryzuje prowadzoną przez nas szkołę to to, że mamy własne metody nauki języka oraz przygotowane przez siebie materiały do nauki. W głównej mierze przekazujemy wiedzę praktyczną. Przeważnie pracujemy w możliwie małych grupach 2-4 osobowych lub też indywidualnie. Daje to możliwość każdemu na uzyskanie w głównej mierze praktycznej wiedzy. Lekcje w naszej szkole lekcje są tak zaprojektowane, aby nasi kursanci chcieli się uczyć również poza zajęciami. Z naszych usług mogą skorzystać zarówno bardzo młodzi ludzie, ale także starsi. Zapraszamy bardzo mocno do zaznajomienia się z kompletną ofertą naszej szkoły językowej. Z całą pewnością warto skorzystać z oferowanych przez nas kursów.
Kontakt
Metropolitan School w Opolu
ul. Ozimska 4/7, II piętro, 45-057 Opole, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------