Sprawdzona Kancelaria Prawna w Gdańsku

dodano: 2021.06.30 ważne do: 2022.06.25 wyświetleń: 72
Szczegóły ogłoszenia:
Kancelaria prawna Kapiński & Śliwiński (KSLF) z siedzibą w Gdańsku udziela wszechstronnych działań prawnych z zakresu biznesu. Do specjalności kancelarii należy prowadzenie negocjacji oraz spraw sądowych, a także doradztwo prawne z zakresu chociażby zabezpieczenia własności intelektualnej, postępowania upadłościowego oraz obsługi transakcji na rynku nieruchomości. Swoje usługi kierują do przedsiębiorców, administrujących firmami różnego rozmiaru, jak i również osób indywidualnych, w tym freelancerów, planujących założenie własnej działalności gospodarczej. Na tle innych kancelarii prawnych wyróżnia ją rzetelność oraz jednostkowe podejście do każdego z klientów. Firma szybko i umiejętnie przeprowadza nawet skomplikowane sprawy, oferując klientom najbardziej korzystne rezultaty bez obowiązku realizowania kosztownych sporów sądowych. Kancelaria publikuje również bloga, na którego łamach stale udostępniane są wartościowe artykuły na tematy powiązane z prawem. Zachęcamy do nawiązania kontaktu mailowego lub za pośrednictwem numeru telefonu, jak i również w siedzibie firmy.
Kontakt
Kancelaria Radców Prawnych Kapiński & Śliwiński sp. p.
ul. Opacka 16/1, 80-338 Gdańsk, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------