Wynajem i sprzedaż systemów szalunkowych

dodano: 2021.07.01 ważne do: 2022.06.26 wyświetleń: 64
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukujesz szalunków najwyższej klasy? Firma Szalunkowania.pl proponuje szeroką ofertę sprzętu. Wypożyczamy i sprzedajemy szalunki różnego rodzaju - ścienne, używane do prac stropowych i tracone. Można także wypożyczyć sprzęt przeznaczony do prac budowlanych. Firma oferuje sprzedaż chemii budowlanej, ogrodzeń, materiałów służących do uszczelniania - blach, gwoździ do betonu, kitu, mas plastycznych, rur i siatki stalowej, taśmy betonitowej, którą uszczelnia się konstrukcje z żelbetonu. Posiadamy również materiały BHP - osłonki i maty, z których korzysta się w budownictwie. U nas zaopatrzą Państwo wszystkie elementy ogrodzeniowe, np. panel, pierścień do furtki, kółka do bramy. Możliwy jest wybór sklejki wyrabianych z takiego drewna jak brzoza, topola i eukaliptus. Oferujemy kompleksową obsługę od swojego transportu, poprzez załadowanie i rozładunek materiałów aż po montaż i zdemontowanie elementów konstrukcyjnych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.
Kontakt
Szalunkownia
ul. Ogrodowa 1, 05-850 Jawczyce, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------