Firma doradztwa imigracyjnego

dodano: 2021.07.07 ważne do: 2022.07.02 wyświetleń: 59
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Usługi imigracyjne H&M jest przedsiębiorstwem, specjalizującym się w obsłudze obcokrajowców, którym zależy na tym, żeby zadbać o legalną pracę i pobyt na terenie Rzeczpospolitej Polskiej. Współpracę ze specjalistami na tym polu nawiązują firmy i indywidualne osoby. Postępowania administracyjne mogą być skomplikowane i nierzadko wymagają dopełnienia licznych formalności. Zachęcamy do odwiedzenia strony internetowej firmy, jeśli potrzebują Państwo pomocy, dotyczącej m.in. czasowego zameldowania dla obcokrajowca, uzyskania numeru PESEL, wniosku o kartę pobytu. Agencja dla cudzoziemców z Warszawy zajmuje się również doradztwem imigracyjnym oraz reprezentacją obcokrajowców w urzędach. Aby skorzystać z pomocy firmy, wystarczy skontaktować się z doradcami i dokładnie opisać sprawę; następnie zespół analizuje przypadek i stara się zaproponować najkorzystniejsze rozwiązania oraz przybliża, na jakich warunkach będzie odbywała się współpraca. Elastyczność łączy się tu z profesjonalizmem, zaangażowaniem i przystępnym, miłym podejściem do klienta. Zapraszamy do odwiedzenia strony.

Kontakt:
Profesjonalne wsparcie imigracyjne
https://d-hm.pl/
Kontakt
H&M - Usługi Imigracyjne
Brwinów, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------