SZKOLENIA EKOLOGICZNE DLA FIRM RODO OZE PROJEKTY ŚRODOWISKOWE EKOEXPERT

dodano: 2021.07.09 ważne do: 2024.02.12 wyświetleń: 17
Szczegóły ogłoszenia:
Firma EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o. podejmuje starania dla zapewnienia klientom kompleksowej obsługi ekologicznej firm i instytucji w obszarach zarządzania dokumentacją środowiskową, zarządzania odpadami, zarządzania ekologicznym wizerunkiem firmy, rozliczeń z tytułu korzystania ze środowiska, w tym opłat środowiskowych, produktowych. Firma EkoExpert zapewnia profesjonalne doradztwo ekologiczne, najwyższej jakości opracowania dokumentów środowiskowych: wniosków, raportów środowiskowych, sprawozdań środowiskowych, ewidencji środowiskowej. Doradcy środowiskowi z EkoExpert wykorzystują wieloletnie doświadczenie oraz wiedzę z zakresu przepisów o ochronie środowiska, zakresu obowiązków środowiskowych w celu zapewnienia profesjonalnej obsługi ekologicznej firmom i instytucjom, których działalność związana jest ze znacznym stopniem oddziaływania prowadzonej działalności na środowisko. Eksperci środowiskowi z EkoExpert wypełniają wszelkie zobowiązania prawne wynikające z Ustawy Prawo Ochrony Środowiska oraz innych aktów prawnych, które regulują zakres obowiązków środowiskowych firm. Firma EkoExpert jest liderem branży ekologicznej zapewniającym kompleksowe usługi środowiskowe, realizującym usługi szkoleniowe z zakresu ochrony środowiska dla firm. Szkolenia środowiskowe przygotowane i realizowane przez firmę EkoExpert zapewniają prawne i funkcjonalne podstawy prowadzenia działalności gospodarczej, podniesienie kwalifikacji zawodowych pracowników i kadry zarządzającej, podniesienie poziomu świadomości ekologicznej oraz wykorzystania ekologicznego wizerunku firmy w celu poprawy atrakcyjności firmy na rynku. Zakres szkoleń ekologicznych realizowanych przez firmę EkoExpert dostosowany jest do potrzeb szkoleniowych firmy i obejmuje wszelkie aspekty działalności firmy, które mają znaczący wpływ na środowisko. Szkolenia ekologiczne opracowane przez ekspertów środowiskowych umożliwiają zdobycie praktycznych umiejętności wyliczania opłat środowiskowych, produktowych, poprawę efektywności energetycznej instalacji, budynków, budowli, ocenę opłacalności inwestowania w odnawialne źródła energii (OZE), praktyczne aspekty gospodarowania odpadami, poprawa konkurencyjności w projektach unijnych, praktyczne aspekty RODO w biznesie i wiele innych. Współpraca ekologiczna z firmą EkoExpert umożliwia powierzenie wypełniania obowiązków środowiskowych firmy doświadczonym specjalistom, którzy zadbają o rzetelne oraz terminowe prowadzenie dokumentacji środowiskowej, przygotowanie firmy do kontroli środowiskowej, monitorowanie zmian przepisów o ochronie środowiska, przygotowywanie raportów i sprawozdań środowiskowych zgodnie z obowiązującymi przepisami czy przygotowanie firmy do aplikowania o środki unijne. Szczegóły oferty firmy EkoExpert dostępne są na firmowej stronie http://www.ekoexpert.com.pl oraz u doradcy pod numerem 85 744 44 60.
 
Kontakt
EkoExpert Doradztwo Ekologiczne i Gospodarcze Sp. z o.o.
ul. Młynowa 17 lok.1, 15-404 Białystok, woj. podlaskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------