Renault Gliwice

dodano: 2021.07.12 ważne do: 2022.07.07 wyświetleń: 50
Szczegóły ogłoszenia:
Jesteśmy autoryzowanym dealerem aut Renault z Gliwic z wieloletnim doświadczeniem, który nastawiony jest na świadczenie usług najwyższej jakości każdemu klientowi. Niezależnie od sytuacji zawsze dajemy z siebie wszystko, wykorzystując zarówno naszą wiedzę jak i doświadczenie a także rozwinięte kompetencje społeczne. Zajmujemy się zarówno sprzedażą jak i serwisem aut, dlatego każdy klient znajdzie u nas usługę dostosowaną do swoich potrzeb. Nie ustajemy w dążeniu do tworzenia trwałych i autentycznych relacji z naszymi klientami opartych na zaufaniu. Chcemy aby każdy kto zdecyduje się skorzystać z usług naszego salonu miał pewność, że oferowane przez nas samochody będą niezawodnie spełniać oczekiwania kupujących przez cały okres ich użytkowania. W naszej ofercie znajdziesz zarówno samochody elektryczne, hybrydowe, sportowe i dostawcze, które sprawdzą się do codziennego, prywatnego użytkowania jak i biznesowego wykorzystania. Masz pytania? Skontaktuj się z nami, chętnie udzielimy odpowiedzi i zadbamy o jak najwyższą jakość oferowanych przez nas usług. 
Kontakt
dabrowscy
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------