OC, AC i inne ubezpieczenia samochodu: dyktaubezpieczenia.pl

dodano: 2021.07.20 ważne do: 2022.07.15 wyświetleń: 67
Szczegóły ogłoszenia:
Dla wielu z nas samochód jest podstawowym środkiem komunikacji. Niezwykle trudno jest nam bez niego funkcjonować, a czasami jest to wręcz niemożliwe. Jednakże wraz z rosnącą ilością aut na światowych drogach (często zdarza się, iż w jednym gospodarstwie domowym jest kilkoro użytkowników i kilka samochodów) wrasta także prawdopodobieństwo wypadku, stłuczki, kolizji czy też uszkodzenia samochodu w trakcie jego użytkowania. Możesz zabezpieczyć się przed wystąpieniem tego typu sytuacji korzystając z usług Agencji Ubezpieczeniowej DYKTA, która oferuje zakup OC,AC w pakietach lub osobno, a także szeregu dodatkowych ubezpieczeń.
Kontakt
Biuro Usług Finansowych
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------