Akcesoria meblowe

dodano: 2021.07.22 ważne do: 2022.07.17 wyświetleń: 73
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Szukasz sprawdzonego miejsca, gdzie możesz nabyć akcesoria meblowe, których właśnie potrzebujesz? Skorzystaj z oferty sieci dystrybucji produktów Kronospan – Strefa Płyt. To tutaj z powodzeniem łączymy wyjątkową pasję do meblarstwa z najwyższą jakością produktów oraz usług. Nasza szeroka oferta obejmuje wiele akcesoriów meblowych, dzięki którym stworzysz nietuzinkowe, a jednocześnie bardzo praktyczne i funkcjonalne meble do każdego pomieszczenia. Znajdziesz tu m.in. blaty robocze, płyty HDF lakierowane, półki ze sklejki, płyty pilśniowe czy też płyty Splashback. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą dostępną na stronie internetowej.
 
Kontakt
Kronospan Polska sp. z o. o.
ul. Waryńskiego 1, 78-400 Szczecinek, woj. zachodnio-pomorskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------