Osuszanie Warszawa

dodano: 2021.07.30 ważne do: 2022.07.25 wyświetleń: 52
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Pozalaniu-24 Osuszanie Budynków to firma specjalizująca się w kompleksowych pracach związanych z osuszaniem budynków, mająca siedzibę w Warszawie, ale funkcjonująca na obszarze różnych miast w Polsce. Oferta firmy obejmuje osuszanie po zalaniu obiektów użyteczności publicznej, szkół, mieszkań, szpitali, zakładów pracy oraz sklepów, osuszanie ścian, podłóg, dachów, części konstrukcyjnych, a także odgrzybianie i ozonowanie. Osuszanie budynków przeprowadzane jest w oparciu o certyfikat IICRC, przy użyciu innowacyjnych i bezpiecznych dla środowiska oraz ludzi sprzętów, przez co wszelkie prace wykonywane są sprawnie i całkowicie efektywnie. Firma Pozalaniu-24 Osuszanie Budynków, po zakończeniu prac wydaje dokłądną dokumentację, zawierającą dane o poniesionych szkodach spowodowanych zalaniem.

Polskich Skrzydeł 2/m 23
03-982 Warszawa, mazowieckie
tel: 22 486 33 27
Kontakt
Pozalaniu24
Warszawa, woj. mazowieckie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------