catalyst 2960

dodano: 2021.08.03 ważne do: 2022.07.29 wyświetleń: 59
Szczegóły ogłoszenia:
2960 cisco to pierwsza specjalnie zaprojektowana platforma przeznaczona do pełnej kontroli sieci szkieletowej za pomocą architektury Cisco Digital Network Architecture (Cisco DNA™) i dostępu definiowanego programowo (SD-Access). Oznacza to uproszczony projekt, udostępnianie, konserwację i bezpieczeństwo w całej sieci dostępowej do rdzenia. Skróć godziny pracy do minut dzięki Cisco 2960 DNA™ i dostępowi definiowanemu programowo (SD-Access). Zautomatyzuj możliwości poprawek. Uprość operacje. Pokonaj luki w zabezpieczeniach bez spowalniania, aby poświadczyć nowy obraz oprogramowania. Uzyskaj najnowocześniejsze wykrywanie złośliwego oprogramowania dzięki Cisco Encrypted Traffic Analytics (ETA). Korzystaj z analizy behawioralnej i opartej na wzorcach ruchu zaszyfrowanego, aby połączyć prywatność z bezpieczeństwem. Uzyskaj niezwykłą widoczność w przewodowych i bezprzewodowych sieciach dostępowych. Rodzina Cisco Catalyst 2960 oferuje konwergentne usługi sieciowe w zakresie segmentacji zabezpieczeń, zasad i analizy ruchu szyfrowanego zarówno dla urządzeń obsługiwanych przez użytkowników, jak i urządzeń IoT. Catalyst 2960 to wsparcie dla wdrożeń Wave 2 o największej w branży gęstości dzięki technologii Multigigabit Ethernet, naszemu ulepszeniu standardu IEEE 803.2bz.
Kontakt
comel
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------