Sosenka Sulejów

dodano: 2021.08.03 ważne do: 2022.07.29 wyświetleń: 64
1 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Oferujemy Państwu niezwykłą dawkę przygody - ciepło zapraszamy na spływy kajakowe Pilicą, Luciążą, Czarną Malenicką, a po Wam umiłowany popas w naszym ośrodku. Oferujemy noclegi w atrakcyjnej cenie, tudzież całość w ciszy oraz spokoju, której w ten sposób niezwykle brakuje szczególnie mieszkańcom hałaśliwych aglomeracji. Pozycja spływami kajakowymi polecamy wpaść własny Sulejów ze względu na masowe atrakcje, w tym między innymi Opactwo Cystersów, Zalew Sulejowski, oznacza to zalane kamieniołomy w Podkurnędzu.
Oferujemy przytulne, jedno, trzy również czteroosobowe pokoje o różnym standardzie - każdy mir posiada niemniej jednak odpowiednie umeblowanie, telepudło, również wejście do bezprzewodowego globalnej sieci Internet. Spośród każdego naszego pokoju jest wyjście na przestronny balkon. Co ważne - przy wcześniejszym poinformowaniu nas o takim fakcie może Państwo zajść nas razem ze swoimi pupilami - na terenie naszego ośrodka akceptujemy obecność psów również kotów. Sosenka Sulejów to wyjątkowo cisza, spokój, plus noclegi w Sulejowie w w rzeczywistości dobrej cenie.
Kontakt
Sosenka Sulejów
Sulejów, woj. łódzkie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------