Sprawdź wydajne gaśnice proszkowe - bhp-gabi.pl

dodano: 2021.08.04 ważne do: 2022.07.30 wyświetleń: 81
30 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
BHP-gabi.pl działa jako fachowa hurtownia BHP, gdzie odnajdziesz rozległy wybór rozwiązań z branży bezpieczeństwa i ochrony pracy. Dystrybuujemy profesjonalne artykuły BHP popularnych producentów, np. Deltaplus, gwarantując rozsądną cenę. W zasobach, które zapewnia prowadzony przez nas sklep BHP, odszukasz produkty takiego rodzaju jak rękawice ochronny, środki ochrony słuchu, odzież ochronna, sprzęt strażacki specjalistyczny i znacząco więcej. Nieustannie rozszerzamy asortyment towarów, stawiając na solidne elementy, dzięki którym można podnieść bezpieczeństwo pracowników. Sklep BHP GABI zapewnia dodatkowo fachową pomoc w trakcie składania zamówień. Zaznajom się z katalogiem i przekonaj się, że odnajdziesz u nas wszystkie produkty, jakich Ci potrzeba. Zapraszamy do kontaktu!
*kwota podana jest jedynie stawką poglądową.
 
Kontakt
bhp-gabi
ul. Ul. Zawiła 34, 30-442 Kraków, woj. małopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------