Tunele grzewcze obkurczające do folii - Novigo Films

dodano: 2021.08.11 ważne do: 2022.08.06 wyświetleń: 89
Szczegóły ogłoszenia:
Novigo Films to firma, którą rozwijamy na terenie Polski od 2017 roku. Oficjalnie jesteśmy przedstawicielem producenta maszyn pakujących Maripak, jak również importerem folii poliolefinowych. Naszą różnorodną ofertę kierujemy do kontrahentów w całym kraju, którzy posiadają fabryki i zajmują się w głównej mierze przemysłem produkcyjnym. W asortymencie znaleźć można między innymi takie maszyny jak: zgrzewarki automatyczne oraz półautomatyczne, tunele obkurczające oraz maszyny kloszowe do folii termokurczliwych. Rozpoczynając z nami współpracę liczyć możesz na indywidualne traktowanie i współpracę bazującą na zaufaniu oraz szacunku. W siedzibie naszej firmy przedstawiamy również testy maszyn i prezentacje. 
 
Kontakt
Novigo Films
ul. Budowlana 4, 88-100 Inowrocław, cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------