Pokój Zagadek - Next Level

dodano: 2021.08.12 ważne do: 2022.08.07 wyświetleń: 165
Szczegóły ogłoszenia:
Escape Room w Koninie Next Level to miejsce, które dostarcza rozrywki , jak również wiele emocji rodzinom , a także grupom znajomych. Podczas rozwiązywania zadań w pokoju zagadek w Koninie trzeba użyć swojego sprytu, spostrzegawczości i kreatywności. Każdą z zagadek należy rozwiązać w wyznaczonym odcinku czasowym. Z questroom w Koninie mogą korzystać osoby z każdej grupy wiekowej. Escape room w Koninie proponuje niewygórowane ceny oraz uprzejmą i profesjonalną obsługę. Starannie zaaranżowane pokoje sprawiają, że poczujemy magiczny klimat miejsca. Dom zagadek w Koninie proponuje gry, które ćwiczą nieszablonowe myślenie i pozwalają przenieść się do innego świata.
Kontakt
Next Level
ul. Fryderyka Chopina 21H/50, 62-510 Konin, woj. wielkopolskie Pokaż na mapie
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------