Kurs programowania online - Front End Developer

dodano: 2021.08.13 ważne do: 2022.08.08 wyświetleń: 54
Szczegóły ogłoszenia:
Zastanawiasz się nad rozpoczęciem kursu na front end developera? Sprawdź co możesz zyskać decydując się na naszą pomoc. W Future Collars mamy doświadczonych mentorów do dyspozycji naszych kursantów pod okiem których rozwiniesz skrzydła. Poza lekcjami oferujemy również ponad dwadzieścia godzin prywatnych konsultacji. Ponadto oferujemy ci pakiet lekcji angielskiego dla branży IT. Nasz kurs jest również bardzo intensywny, trwa szesnaście tygodni. Nasz kurs obejmuje również pomoc w tworzeniu twojego portfolio, które podniesie twoje szanse u potencjalnych pracodawców. Nie musisz mieć także żadnej wiedzy czy doświadczenia – wszystkiego cię nauczymy, a także odpowiemy na wszystkie twoje pytania. Żadna grafika, animacja czy formularz nie będzie sprawiał ci problemu. Na naszej stronie możesz poznać także mentorów, którzy będą cię prowadzić, a także podpowiemy ci w jaki sposób możesz finansować swoją naukę. Różnorodność opcji i możliwości – rozwijaj się z nami i odmień swoje życie. Jeśli masz wątpliwości przeczytaj opinie naszych kursantów. 
Kontakt
futurecollars
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------