Wodery dla wędkarzy

dodano: 2021.08.13 ważne do: 2022.08.08 wyświetleń: 106
Szczegóły ogłoszenia:
Przygotowania do wędkowania sprowadzają się do zakupu potrzebnego stroju oraz narzędzi. W naszym sklepie RockWorld zadbamy o wszystkie te elementy. W ofercie posiadamy specjalne spodnie łączone z butami, które nazywane są woderami. To strój, który ma za zadanie chronić przez zmoczeniem i wychłodzeniem podczas wędkowania w wodzie. Nasze produkty wykonane są z wytrzymałych materiałów takich jak neopren, dlatego z pewnością sprawdzą się w wodzie, w której z łatwością można rozerwać słabsze materiały o wystający konar drzewa. Wodery dla wędkarzy posiadają także dodatkowe osłony na kolanach, które pozwalają na bezpieczne przyklęknięcie w wodzie. Kieszenie w spodniobutach są przystosowane do skutecznego izolowania wody, dzięki temu można przechowywać w nich dowolną zawartość bez obaw o zalanie. Ściśle przylegające do spodni buty mają grubą i stabilną podeszwę umożliwiającą bezpieczne poruszanie się po dnie. Zapraszamy na stronę internetową sklepu, gdzie przedstawione są wszystkie dostępne u nas modele spodni do wędkowania.
 
Kontakt
rockworld
cały kraj / Internet
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.
KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA" ------------------------------------KLIKNIJ !!! i DODAJ SIĘ DO NASZEJ SPOŁECZNOŚCI :) KLIKNIJ !!!! GRUPA "OGŁOSZENIA WARSZAWA". -------------------------------